Make your own free website on Tripod.com
helmet crest on black
Kalender
TTC Dender

Home

Introductie
Clubgegevens
Historiek
Informatie
Hoe word ik lid?
Locatie Ninove
Kalender
Competitie
Ledenlijst Jeugd
Ledenlijst Volwassenen
Het Paletje
Nieuwsbrief
Flash
Informatisering
Clubkampioenschap
Speler van het jaar
Leden Pagina
Links

KALENDER 2001-2002

Herencompetitie

2B 01022 vr 14/09/01 20.00 De Pinte A - Dender A
3C 01040 vr 19/10/01 20.00 Erembodegem A - Dender B
5C 01088 vr 14/09/01 20.00 Dender C - Erembodegem D
6C 01110 vr 14/09/01 20.00 Dender D - Lobos G

2B 02024 vr 21/09/01 20.00 Dender A - Sleidinge B
3C 02042 vr 21/09/01 20.00 Dender B - Galmaarden C
5C 02086 vr 21/09/01 20.00 Gemo K - Dender C
6C 02109 za 22/09/01 14.00 Lobos F - Dender D

2B 03021 za 29/09/01 19.00 Gemo E - Dender A
3C 03039 za 29/09/01 14.00 Sint-Niklase F - Dender B
5C 03086 vr 28/09/01 20.00 Dender C - Meteor E
6C 03114 vr 28/09/01 20.00 Dender D - Hof ter Burst C

2B 04020 vr 05/10/01 20.00 Ronse A - Dender A
3B 04038 vr 05/10/01 20.00 Stekene E - Dender B
5C 04088 vr 05/10/01 20.00 Dender C - Palet C
6C 04146 vr 05/10/01 20.00 Dender D - Egmont F

2B 05021 vr 12/10/01 20.00 Dender A - Palet A
3B 05039 vr 12/10/01 20.00 Dender B - Gemo F
5C 05088 ma 08/10/01 20.00 Schendelbeke B - Dender C
6C 05114 wo 09/10/01 19.30 Sterke Stut E - Dender D

2B 06019 za 27/10/01 19.00 Madelon A - Dender A
3B 06037 za 27/10/01 18.00 Wetteren B - Dender B
5C 06088 vr 26/10/01 20.00 Dender C - Sterke Stut D
6C 06114 vr 26/10/01 19.30 Sint-Niklase K - Dender D

2B 07016 vr 02/11/01 20.00 Dender A - Rooigem-Gent B
3B 07038 vr 02/11/01 20.00 Dender B - Hamme F
5C 07088 vr 02/11/01 20.00 Egmont E - Dender C
6C 07112 za 03/11/01 10.00 Dender D - Wetteren E

2B 08021 vr 16/11/01 20.00 Dender A - Meteor A
3C 08039 vr 16/11/01 20.00 Dender B - Lede
5C 08J08 zo 21/10/01 10.00 Dender C - Ronse B
6C 08113 za 17/11/01 14.00 Sint-Niklase J - Dender D

2B 09022 za 01/12/01 20.00 Temse A - Dender A
3C 09040 di 27/11/01 20.00 Egmont A - Dender B
5C 09085 vr 23/11/01 20.00 Dender C - Gent I
6C 09113 za 01/12/01 19.00 Hamme J - Dender D

2B 10022 za 08/12/01 19.00 Hamme E - Dender A
3C 10040 za 08/12/01 14.30 Melsele B - Dender B
5C 10086 vr 07/12/01 20.00 Dender C - Knal H
6C 10114 vr 07/12/01 20.00 Dender D - D'leeuw 2001 B

2B 11024 vr 21/12/01 20.00 Dender A - Rooigem-Gent D
3C 11042 vr 21/12/01 20.00 Dender B - Rooigem-Gent F
5C 11085 vr 21/12/01 20.00 Ronse E - Dender C
6C 11114 vr 21/12/01 19.30 D'leeuw 2001 A - Dender D

2B 12022 vr 11/01/02 20.00 Dender A - De Pinte A
3C 12040 vr 11/01/02 20.00 Dender B - Erembodegem A
5C 12088 vr 11/01/02 20.00 Erembodegem D - Dender C
6C 12110 za 12/01/02 14.00 Lobos G - Dender D

2B 13024 za 19/01/02 19.00 Sleidinge B - Dender A
3C 13042 vr 18/01/02 20.30 Galmaarden C - Dender B
5C 13086 vr 18/01/02 20.00 Dender C - Gemo K
6C 13109 vr 18/01/02 20.00 Dender D - Lobos F

2B 14021 vr 25/01/02 20.00 Dender A - Gemo E
3C 14039 vr 25/01/02 20.00 Dender B - Sint-Niklase F
5C 14086 di 22/01/02 20.00 Meteor E - Dender C
6C 14114 vr 25/01/02 20.00 Hof ter Burst C - Dender D

2B 15020 vr 01/02/02 20.00 Dender A - Ronse A
3C 15038 vr 01/02/02 20.00 Dender B - Stekene E
5C 15088 vr 01/02/02 20.00 Palet C - Dender C
6C 15114 vr 01/02/02 20.00 Egmont F - Dender D

2B 16021 vr 22/02/02 20.00 Palet A - Dender A
3C 16039 za 23/02/02 19.00 Gemo F - Dender B
5C 16088 vr 22/02/02 20.00 Dender C - Schendelbeke B
6C 16114 vr 22/02/02 20.00 Dender D - Sterke Stut E

2B 17019 vr 01/03/02 20.00 Dender A - Madelon A
3C 17037 vr 01/03/02 20.00 Dender B - Wetteren B
5C 17088 wo 26/02/02 20.00 Sterke Stut D - Dender C
6C 17114 za 02/03/02 10.00 Dender D - Sint-Niklase K

2B 18020 vr 08/03/02 20.00 Rooigem-Gent B - Dender A
3C 18038 vr 08/03/02 20.00 Hamme F - Dender B
5C 18088 vr 15/02/02 20.00 Dender C - Egmont E
6C 18112 vr 08/03/02 20.00 Wetteren E - Dender D

2B 19021 di 12/03/02 20.15 Meteor A - Dender A
3C 19039 ma 11/03/02 20.15 Lede - Dender B
5C 19088 vr 15/03/02 20.00 Dender C - Galmaarden H
6C 19113 vr 15/03/02 20.00 Dender D - Sint-Niklase J

2B 20022 vr 22/03/02 20.00 Dender A - Temse A
3C 20040 vr 22/03/02 20.00 Dender B - Egmont A
5C 20085 vr 22/03/02 20.30 Gent I - Dender C
6C 20113 za 23/03/02 10.00 Dender D - Hamme J

2B 21022 vr 12/04/02 20.00 Dender A - Hamme E
3C 21040 vr 12/04/02 20.00 Dender B - Melsele B
5C 21086 vr 12/04/02 20.15 Knal H - Dender C
6C 21114 vr 05/04/02 19.30 D'leeuw 2001 B - Dender D

2B 22018 vr 19/04/02 20.00 Rooigem-Gent D - Dender A
3C 22042 vr 19/04/02 20.00 Rooigem-Gent F - Dender B
5C 22085 vr 19/04/02 20.00 Dender C - Ronse E
6C 22114 vr 19/04/02 20.00 Dender D - D'leeuw 2001 A

Jeugdcompetitie

B 01J10 zat 15/09/01 10.00 Dender A - Gemo A
C 01J16 zat 15/09/01 10.00 Dender B - Gemo B
B 01J08 zat 15/09/01 10.00 Grimminge - Dender C
C 01J14 zat 15/09/01 10.00 Sterke Stut - Dender D

B 02J08 zat 22/09/01 10.00 Ronse B - Dender A
C 02J14 zo 16/09/01 14.00 Stekene B - Dender B
B 02J09 zo 16/09/01 10.00 Dender C - Meteor B
C 02J15 zo 16/09/01 10.00 Dender D - Wetteren

B 03J08 zat 29/09/01 10.00 Dender A - Gemo C
C 03J14 zat 29/09/01 10.00 Dender B - bye
B 03J09 zat 29/09/01 10.00 bye - Dender C
C 03J16 zat 29/09/01 10.00 bye - Dender D

B 04J10 zat 06/10/01 10.00 Dender A - Meteor A
C 04J16 zat 06/10/01 10.00 Dender B - bye
B 04J07 zat 06/10/01 10.00 bye - Dender C
C 04J13 zat 06/10/01 14.00 Lobos - Dender D

B 05J10 zat 13/10/01 10.00 Meteor B - Dender A
C 05J16 zat 13/10/01 10.00 Dender B - Wetteren
B 05J08 zo 07/10/01 10.00 Dender C - Ronse A
C 05J14 zo 07/10/01 10.00 Dender D - Stekene A

B 06J10 zat 27/10/01 10.00 Dender A - bye
C 06J16 zat 27/10/01 10.00 Dender B - bye
B 06J08 zo 21/10/01 10.00 Dender C - Gemo C
C 06J14 zo 21/10/01 10.00 Dender D - bye

B 07J10 zat 03/11/01 10.00 Grimminge - Dender A
C 07J16 zat 03/11/01 10.00 Sterke Stut - Dender B
B 07J08 zat 03/11/01 14.00 Gemo A - Dender C
C 07J14 zat 03/11/01 14.00 Gemo B - Dender D

B 08J10 zat 17/11/01 10.00 Galmaarden - Dender A
C 08J16 zat 17/11/01 10.00 Melsele - Dender B
B 08J08 zo 21/10/01 10.00 Dender C - Ronse B
C 08J14 zo 11/11/01 09.30 Stekene B - Dender D

B 09J07 zat 01/12/01 10.00 Dender A - bye
C 09J13 zat 01/12/01 10.00 Dender B - Lobos
B 09J08 zo 25/11/01 10.00 Dender C - Meteor A
C 09J14 zo 25/11/01 10.00 Dender D - bye

B 10J08 zo 02/12/01 10.00 Dender C - Dender A
C 10J14 zo 02/12/01 10.00 Dender D - Dender B

B 11J07 zat 22/12/01 10.00 Ronse A - Dender A
C 11J13 zat 22/12/01 14.00 Stekene A - Dender B
B 11J08 zo 16/12/01 10.00 Dender C - Galmaarden
C 11J14 zo 16/12/01 10.00 Dender D - Melsele

B 12J10 zat 12/01/02 14.00 Gemo A - Dender A
C 12J16 zat 12/01/02 14.00 Gemo B - Dender B
B 12J08 zo 06/01/02 10.00 Dender C - Grimminge
C 12J14 zo 06/01/02 10.00 Dender D - Sterke Stut

B 13J08 zat 19/01/02 10.00 Dender A - Ronse B
C 13J14 zat 19/01/02 10.00 Dender B - Stekene B
B 13J09 zat 19/01/02 10.00 Meteor B - Dender C
C 13J15 zat 19/01/02 10.00 Wetteren - Dender D

B 14J08 zat 26/01/02 14.00 Gemo C - Dender A
C 14J14 zat 26/01/02 10.00 bye - Dender B
B 14J09 zo20/01/02 10.00 Dender C - bye
C 14J16 zo 20/01/02 10.00 Dender D - bye

B 15J10 zat 02/02/02 10.00 Meteor A - Dender A
C 15J16 zat 02/02/02 10.00 bye - Dender B
B 15J07 zo 27/01/02 10.00 Dender C - bye
C 15J13 zo 27/01/02 10.00 Dender D - Lobos

B 16J10 zat 23/02/02 10.00 Dender A - Meteor B
C 16J16 zat 23/02/02 10.00 Wetteren - Dender B
B 16J08 zat 23/02/02 10.00 Ronse A - Dender C
C 16J14 zat 23/02/02 14.00 Stekene A - Dender D

B 17J10 zat 02/03/02 10.00 bye - Dender A
C 17J16 zat 02/03/02 10.00 bye - Dender B
B 17J08 zat 02/03/02 14.00 Gemo C - Dender C
C 17J14 zat 02/03/02 10.00 bye - Dender D

B 18J08 zat 02/03/02 10.00 Dender C - Gemo A
B 18J10 zat 16/02/02 10.00 Dender A - Grimminge
C 18J14 zo 03/03/02 10.00 Dender D - Gemo B
C 18J16 zat 16/02/02 10.00 Dender B - Sterke Stut

B 19J10 zat 16/03/02 10.00 Dender A - Galmaarden
C 19J16 zat 16/03/02 10.00 Dender B - Melsele
C 15J16 zat 02/02/02 10.00 bye - Dender B
C 19J14 zon 10/03/02 10.00 Dender D - Stekene B

B 20J07 zat 23/03/02 10.00 bye - Dender A
C 20J13 zat 23/03/02 14.00 Lobos - Dender B
B 20J08 zat 23/03/02 10.00 Meteor A - Dender C
C 20J14 zat 23/03/02 10.00 bye - Dender D

B 21J08 zat 13/04/02 10.00 Dender A - Dender C
C 21J14 zat 13/04/02 10.00 Dender B - Dender D

B 22J07 zat 20/04/02 10.00 Dender A - Ronse A
C 22J13 zat 20/04/02 10.00 Dender B - Stekene A
B 22J08 zat 20/04/02 10.00 Galmaarden - Dender C
C 22J14 zat 20/04/02 14.00 Melsele - Dender D

Competitie 2001-2002

Werk actief mee door je 100 % in te zetten!

Raadpleeg iedere week tijdig de kalender en ga na of je al of niet moet spelen.